کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000

کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000 

قیمت محصول : 208000 تومان

برند : Microsoft

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.


کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000


 

 

Microsoft Comfort Curve 3000

شاید شما هم زمانی که در خانه یا اداره هستید برای انجام کارهایتان، زمان زیادی را پای کامپیوتر صرف کنید. ممکن است پس از گذشت مدتی در مچ دستتان احساس خستگی و درد کنید. این دردها در آینده موجب آسیب‌های جدی‌تری خواهد شد و یکی از دلایل اصلی آن نحوه قرار گیری دستانتان بر روی کیبورد است. شرکت مایکروسافت بیش از 20 سال است که به طراحی و تولید ماوس و کیبوردهای ارگونومیک می‌پردازد. اولین کیبورد ارگونومیک این شرکت با نام Natural Keyboard در سال 1994 تولید شد. کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000 یکی از کیبوردهای این کمپانی از همین سری ارگونومیک است.

1459182.jpg?w=960&q=70

شاید اولین نکته‌ای که در بررسی کیبورد Comfort Curve 3000 مایکروسافت باید به آن بپردازیم شکل ظاهری آن است. شاید برخی تصور کنند این طراحی به خاطر یادآوری لوگوی قدیمی و مواج ویندوز است، اما مایکروسافت این محصول را به این شکل خاص طراحی کرده تا انگشتان شما به‌راحتی به تمامی کلیدها رسیده و فشار روی انگشتانتان به کم‌ترین میزان ممکن برسد. این شکل غیرعادی طراحی شده تا با حالت ارگونومیکی خود از خستگی و مشکلات فیزیکی دستان کاربر جلوگیری کند. اگر بخواهیم صفات انسانی را به این محصول نسبت دهیم باید بگوییم این کیبورد چاق‌تر از کیبوردهای معمول به نظر می‌رسد. هنگام استفاده از محصول دستان شما در طبیعی ترین فرم ممکن قرار می‌گیرد. البته شاید در وحله اول استفاده از این کیبورد مشکل به نظر برسد اما به سرعت شما به آن عادت خواهید کرد و از آن لذت می‌برید. ماکروسافت مثل همیشه، بهترین کیفیت را برای ساخت محصول خود استفاده کرده است. کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000 به رنگ مشکی است و به راحتی با تمام وسایل اتاق شما ست می‌شود و طراحی خاص آن توجه همه را به خود جلب می‌کند. این کیبورد نه‌تنها بر روی کاغذ بلکه در عمل نیز از تمامی استانداردهای یک محصول ارگونومیک برخوردار است. استفاده از کلیدهای این محصول بسیار روان و راحت است. شکل مواج این مدل نیز باعث می‌شود که تایپ کردن با این صفحه‌کلید بسیار راحت باشد.

1459183.jpg?w=960&q=70

وزن این کالا 600 گرم است و با توجه به ابعاد آن برای استفاده در کنار لپ‌تاپ و جابجایی مداوم چندان مناسب نیست، اما این مشکل در هنگام استفاده برای سیستم‌های دسکتاپ مشکلی به شمار نمی‌رود. نحوه اتصال این کیبورد با سیم است و از پورت USB 2.0 با کابل 1.5 متری بهره می‌برد. یکی از دیگر ویژگی‌های این کیبورد صدای کم دکمه های آن است. اگر شما در خانه، دیر وقت مشغول انجام کارهای خود هستید یا در اداره از صدای زیاد کیبورد خود احساس بدی دارید، این محصول می‌تواند به شما کند. تعداد کلید‌های تعبیه شده در این کیبورد 105 عدد و تعداد کلیدهای میانبر آن 4 عدد است. کارایی کلید‌های میانبر دو عدد کلید برای کم و زیاد کردن میزان صدا، یک کلید پخش و مکث و یک کلید ماشین حساب است. یکی از ایرادات این مدل کوچک بودن استراحتگاه مچ دست است.

1459184.jpg?w=960&q=70

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.


تصاویر بیشتر

کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000

کیبورد مایکروسافت مدل Comfort Curve 3000

 

 
[google]

/ 0 نظر / 4 بازدید